Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 220, wczoraj: 243
ogółem: 1 533 399

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zwycięstwo juniorów...

  • autor: dario-spiker, 2018-10-22 13:52

 

                          I Liga Juniorów

LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głubczyce 0-1 (0-0)

LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głubczyce 0-1 (0-0)

59` 0-1 Dawid Toporowski

 

Polonia: Robert Poźniak - Piotr Osadnik Filip Wołoszczuk, Szymon Curyło (84 Dawid Tulej), Sebastian Gala (78 Błażej Wiciak), Kacper Mazurkiewicz, Marcin Mleczko, Dominik Mularz (46 Maciej Udziela), Tymoteusz Ślepecki (55 Szymon Kołodyński), Dawid Toporowski, Jakub Wójcik

Trener: Kacper Fedorowicz

 

/DK/

KS 1945 PG


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [62]
 

autor: ~POLONIUSZ 2018-10-25 13:44:14

avatar JUNIORZY U-18 / 1 LIGA WOJEWÓDZKA / GRUPA II
TRENER: Kacper Fedorowicz
MECZE: Atom Grądy-Goświnowice 8–0 [w, Gala 3, Udziela 2, Toporowski, Łukowski, Baran], LZS Ścinawa Nyska-Korfantów 4–1 [d, Toporowski 2, Wołoszczuk, Mazurkiewicz], Orzeł Reńska Wieś 2–1 [w, Ślepecki, Mleczko] Pogoń Prudnik 6–0 [d, Curyło, Wójcik, Gala, Łukowski, Toporowski, Mularz] Śląsk Reńska Wieś 4–0 [d, Curyło 2, Wójcik, Ślepecki] Unia Krapkowice 3–1 [w, Mazurkiweicz, Udziela, Curyło] Włókniarz Kietrz 4–0 [d, Gala 2, Udziela, samob.] Pogoń Prudnik 4–0 [w, Łukowski 3, Kołodyński] Atom Grądy Goświnowice 3–0 wo. [d] LZS Ścinawa Nyska-Korfantów 1–0 [w, Toporowski]
MIEJSCE W TABELI: 1 na 8 / mecze: 10 / punkty: 30 / bramki: 39–3


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

MKS GogolinPolonia Głubczyce
MKS Gogolin 0:1 Polonia Głubczyce
2018-11-17, 13:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
MKS Gogolin 0:1 Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn - Koźle 1:2 Porawie Większyce
LZS Starowice 3:3 Unia Krapkowice
Swornica Czarnowąsy 2:1 Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie 4:1 Start Namysłów
Victoria Chróścice 4:1 Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek 3:0 TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze 7:2 OKS Olesno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16