Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia GłubczyceSkalnik Gracze
Polonia Głubczyce   Skalnik Gracze
2018-08-11, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 321, wczoraj: 549
ogółem: 1 479 466

statystyki szczegółowe

Aktualności

Grała głubczycka młodzież...

  • autor: dario-spiker, 2017-10-24 15:41

 

    Zobacz weekendowe wyniki...

  Juniorzy, trampkarze, młodziki...

I Liga Juniorów Młodszych

OKS Olesno - Polonia Głubczyce 4-1

Bramka: Kacper Litwin

Polonia Głubczyce: Krystian Zając - Filip Wołoszczuk, Maciej Udziela, Piotr Osadnik

(63 Błażej Wiciak), Dominik Mularz, Marcin Mleczko, Jakub Makselan (56 Szymon Kołodyński),

Kacper Litwin, Szymon Kuklewicz, Klaudiusz Kuc (67 Jakub Wójcik), Sebastian Gala

Trener: Kacper Fedorowicz

 

Trampkarze

POLONIA GŁUBCZYCE - ORZEŁ BRANICE 9-1 (4-0)

Bramki: Tymoteusz Ślepecki, Jakub Klucznik, Mikołaj Klucznik, 2 x Marcel Jaworski,
Maciej Lichocki, Kacper Zabłocki, Denis Sagan, Jakub Święs, Piotr Sieradzki
 

Polonia Głubczyce: Tymoteusz Ślepecki - Szymon Łanucha, Dawid Tulej, Piotr Sieradzki,

Jakub Klucznik, Mikołaj Klucznik, Mateusz Lukaszczyk, Maciej Lichocki, Marcel Jaworski,

Krystian Chrobostowski, Bartłomiej Czarnuch

Trener: Artur Komarnicki

 

Młodziki

Sokół Boguchwałów - Polonia Głubczyce 0-13

Bramki: Maciej Rzeszutek x 3, Konrad Mędrala x 4, Jakub Lichocki x 2, Patryk Frydryk,

Dawid Kruk, Łukasz Czarnuch x 2

 

Polonia Głubczyce: Tymoteusz Isański - Arkadiusz Trusz, Patryk Frydryk, Maciej Rzeszutek,

Konrad Mędrala, Jakub Lichocki, Dawid Kruk, Łukasz Czarnuch, Rafał Buchaniec

Trener: Jacek Lenartowicz

 

/DK/

KS 1945 PG


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [236]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
Fortuna Głogówek Polonia Głubczyce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze
OKS Olesno - Porawie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki - MKS Gogolin
Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek
Start Namysłów - Victoria Chróścice
Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie
Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy
Chemik Kędzierzyn - Koźle - LZS Starowice