Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek 2-2

Polonia Głubczyce: Dawid Kozdęba - Łukasz Bawoł, Paskal Bury (60 Dariusz Hajduk), Adam Churas, Rafał Czarnecki, Kacper Fedorowicz, Roman Forma (87 Marcin Karwowski), Piotr Jamuła, Jacek Lenartowicz (66 Patryk Krywko), Szymon Mandrela, Mariusz Wiciak

KS 1945 PG

• Komentarzy [9]
  • czytano: [518]

autor: ~Romario 2017-04-02 19:53:37

avatar No cóż, trzeci mecz lidera u siebie mógł się podobać licznym kibicom. Było wszystko co kibice lubią. Zabrakło... 3 "oczek" dla Polonii. Można było przegrać (słaba pierwsza połowa), wygrać (prowadzenie 2-1, gra w przewadze - Ozimek w "10-tkę" i akcja Formy sam na sam z bramkarzem i... po meczu) a skończyło się remisem (3 mecze u siebie i "tylko" 5 oczek lidera). Druga połowa taka, jakiej oczekują kibice od Polonii. Z Dobrzeniem Wielkim może by tak za TRZY! III liga czeka!

autor: ~ki(b)ic 2017-04-02 20:07:40

avatar Dodładnie Romario,powoli sie rozpedzamy, nastepny mecz już wygramy gładko 4 czy 5-0 i poleci jak w poprzedniej rundzie. Marsz w kierunku III ligi rozpoczęty.

autor: ~Romario 2017-04-02 21:20:49

avatar Tak naprawdę o III ligę realnie zawalczą najprawdopodobniej Polonia Głubczyce i Swornica Czarnowąsy Opole. Ciekawe, że taki awans już wspólny te dwa zespoły miały w sezonie 2011/2012. Wtedy obie zagrały w III lidze sezonu 2012/2013. Teraz tylko jedna z nich może tam się dostać... Chociaż historia płata figle - gdzie dwóch się bije tam... trzeci korzysta. Wątpię...

autor: ~anonim 2017-04-03 15:26:55

avatar Rozwiązanie juniorów to początek końca marzeń o wielkiej Polonii, a szkoda. Na tym poziomie rozgrywek i przy tak wysokim miejscu w tabeli nie ma chętnych do gry w juniorach? Śmieszne tłumaczenia Pana Prezesa.

autor: ~ki(b)ic 2017-04-03 16:04:05

avatar Dobrze zrobili, że rozwiazali. Na treningaach 5-7 chłopaków trenowało na meczach grali w 10ciu to po co to trzymać. Juniorów młodszych nie trzeba zmuszać do treningów, treninują jak trzeba po 20 chłopaków i grają że nie trzeba się wstydzić, widać rękę sztabu trenerskiego. Około 3-5 lat i Polonia będzie miała z nich pożytek. Cierpliwości.

autor: ~onet 2017-04-08 09:54:39

avatar Wszyscy wiedzą ,że nie chodzi o trenowanie małej ilości zawodników. Problem jest gdzie indziej. Nikt o tym głośno nie mówi.

autor: ~anonim 2017-04-08 19:28:14

avatar Czyli o co chodzi? Skoro wszyscy wiedzą a ja nie?

autor: ~ki(b)ic 2017-04-08 21:12:06

avatar o to chodzi że zarząd nie słucha takich krętaczy jak powyższy onet.

autor: ~Romario 2017-04-08 21:56:12