Zaległy mecz 3. kolejki IV-ligi - Polonia liderem!

• autor: dario-spiker, 2016-08-31 22:41

Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce 0-1

relacja z meczu.

Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce 0-1 (0-0)

0-1 73` Łukasz Bawoł

Polonia: Kozdęba - Fedorowicz, Czarnecki, Wiciak, Lenartowicz - Hajduk, Kobylnik,

Karwowski, Jamuła - Grek, Bawoł

46` Milewski -> Karwowski

58` Bury -> Hajduk

90` Zawadzki -> Grek

Nowa Trybuna Opolska, autor: Marcin Sabat

W zaległym meczu 3. kolejki ekipa z Głubczyc wygrała po golu Bawoła i jako jedyna w stawce ma na koncie komplet zwycięstw.

Czytaj więcej: http://www.nto.pl/sport/a/4-liga-pilkarska-malapanew-ozimek-polonia-glubczyce-01,10578330/
W dwóch poprzednich meczach napastnik Polonii i najlepszy strzelec poprzedniego sezonu popisał się hat trickami, a w sumie jesienią zdobył już dla ekipy z Głubczyc osiem goli w lidze i Pucharze Polski. Obrońcy Małejpanwi wiedzieli, że muszą mieć na Bawoła szczególne baczenie, ale to nie pomogło. Zaległe spotkanie mogło jednak zacząć się po myśli gospodarzy. W 2. min Suchecki dośrodkował, a D. Kamińskiego uderzył głową - tylko w poprzeczkę. W odpowiedzi pokazał się Bawoł i choć zmylił obrońcę to przestrzelił, a minutę później przegrał pojedynek sam na sam ze Stodołą. Miejscowi starali się odgryzać kilka razy groźnie dośrodkowywali, ale bez wykończenia. Znów strzelał za to Bawoł, ale tylko w boczną siatkę.

Już po przerwie Bawoł próbował po raz czwarty, tym razem po błędzie rywala lobował Stodołę, ale znów mało precyzyjnie. Po godzinie gry Małapanew doczekała się na swoją najlepszą okazję. Uderzał Wróblewski, ale Kozdęba jakoś zdołał sięgnąć piłki i sparować ją na rzut rożny. I znów w roli głównej wystąpił Bawoł, który był szybszy od stopera, ale nie dał rady Stodole. W 73. min błędu napastnik gości już nie popełnił. Ograł D. Kamińskiego i tym razem nie dał szans bramkarzowi. Piłkarze z Ozimka ruszyli do odrabiania strat i omal nie skarcił ich Milewski, a następnie Bawoł, ale więcej goli nie padło.

t_sidro Autor: t_sidro 31.08.2016 21:57 Lista aktualności MAŁAPANEW - POLONIA 0:1 MAŁAPANEW - POLONIA 0:1 Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce 0:1 (0:0) bramka dla Polonii: Bawoł Polonia: Kozdęba - Fedorowicz, Wiciak, Czarnecki, Lenartowicz - Hajduk (65' Bury), Kobylnik, Karwowski (46' Milewski), Jamuła - Grek (85' Zawadzki), Bawoł (http://polonia1945glubczyce.futbolowo.pl)

autor: ~Smithf869 2016-09-15 19:04:33

avatar Its actually a nice helpful piece of information. Im glad that you shared this useful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing. gbfbgaaggfgcgeec