• autor: dario-spiker, 2016-08-18 08:19

Piłkarska IV-liga po trzeciej kolejce.

Nowa Trybuna Opolska.

Trzecia kolejka spotkań w Bank Spółdzielczy w Leśnicy 4 lidze przyniosła zmianę lidera. Jest nim niepokonana Swornica Czarnowąsy.

Beniaminek, choć ciężko tak o nim mówić, bo ma w składzie kilku piłkarzy z dużo większym doświadczeniem i wiele czasu spędzili w 3 lidze, gościł w Krasiejowie. Spotkanie zaczęło się dla niego wybornie, bo w 6. min gola zdobył Rogowski. Przyjezdni się nieco cofnęli, a KS atakował, ale bez efektów, choć w końcówce doprowadził do remisu. Po przerwie „Swora” wygrywała dzięki Ściśle, a remis mógł zapewnić gospodarzom inny grający trener – Pinkawa. Trafił jednak w poprzeczkę. Solidny 4-ligowiec z możliwościami, czyli Starowice, grały na wyjeździe z mocnym beniaminkiem – Agroplonem Głuszyna. W całym meczu było ledwie kilka sytuacja, a każda z drużyn wykorzystała po jednej. Z kategorii Sport Polska - Chorwacja 30:27 Rio 2016. Mamy to! Piłkarze ręczni zagrają o medale! [ZDJĘCIA] Paweł Fajdek nie zakwalifikował się do olimpijskiego finału Dramat Pawła Fajdka, nie będzie walczył o złoty medal! Katem Polaka okazał się... Wojciech Nowicki - Spotkanie mogło się podobać, choć kluczowe było dobre ustawienie taktyczne, a w tym elemencie rywal jest bardzo solidny, a my mu nie ustępowaliśmy – mówi Andrzej Moskal, trener Agroplonu. - Prowadziliśmy, a bramkę straciliśmy chyba po jedynym strzale rywala w drugiej połowie. Znów można trochę żałować, ale Starowice to mocny zespół, więc punkt jest w sumie niezły. Po raz kolejny wytchnienia kibicom nie dało Po-Ra-Wie Większyce, którego spotkanie po raz trzeci w sezonie zakończyło się wynikiem 3-2 i po raz drugi zwycięsko. Prowadził on z TOR-em już od 1. minuty, miał okazje na dwa kolejne gole, ale goście po przerwie odwrócili losy meczu. Nie na długo, gdyż w ciągu dwóch minut Kierdal i Adamus dali swojej ekipie trzy punkty. - Nie powinno być nerwów, bo były ku temu okazje przy stanie 1-0 – stwierdził Mariusz Janik z Po-Ra-Wia. - A my nie powinniśmy tak łatwo stracić punktów – dodał trener TOR-u Wojciech Lasota. Wróciła skuteczność do piłkarzy MKS-u Gogolin. Choć zagrał osłabiony, a więcej z gry mieli prudniczanie, to Schichta przed przerwą wykorzystał jedną ze swoich dwóch wybornych okazji, a po przerwie wraz z kolegami odprawili Pogoń, która wciąż czeka choćby na gola. Po słabym meczu dziś z dobrej strony pokazał się zespół z Kup. Przeważał, prowadził 1-0, ale wygranej w Krapkowicach nie odniósł. Właściwie jedna okazja KS-u dała mu gola. Krwawiącym nosem przypłacił ją Dahm. Dostał piłką w twarz, ale futbolówka trafiła w finale do Karwota, który wykorzystał swoją szybkość.

Nowa Trybuna Opolska autor: Marcin Sabar