Polonia GłubczyceSkalnik Gracze
Polonia Głubczyce   Skalnik Gracze
2018-08-11, 17:00:00

IV-liga ma nowego sponsora.

• autor: dario-spiker, 2016-08-05 07:29

Bank Spółdzielczy w Leśnicy

został nowym tytularnym sponsorem IV-ligi.

żródło: Nowa Trybuna Opolska, autor: Roman Stęporowski

Rozpoczynające się w najbliższy weekend rozgrywki w 4 opolskiej lidze będą nosiły nową oficjalną nazwę „Bank Spółdzielczy Leśnica IV Liga Opolska”. Mistrz rozgrywek, poza awansem, otrzyma też premię finansową

Czytaj więcej: http://www.nto.pl/sport/pilka-nozna/a/pilka-nozna-opolska-czwarta-liga-ma-tytularnego-sponsora,10482053/

Bank Spółdzielczy Leśnica został sponsorem najwyższego szczebla wojewódzkich rozgrywek. To efekt współpracy, jaką Opolski Związek Piłki Nożnej nawiązał z Bankiem Spółdzielczym Leśnica z siedzibą w Strzelcach Opolskich. I przede wszystkim dobra informacja dla klubów biorących udział w piłkarskiej rywalizacji. - Tytularny sponsor podnosi prestiż ligi, ale także daje wymierne korzyści dla klubów biorących udział w piłkarskich rozgrywkach naszej czwartej ligi – mówi Tomasz Garbowski, prezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej. - Mistrz rozgrywek w opolskiej czwartej lidze poza sportowym awansem otrzyma także nagrodę pieniężną. Ponadto, dla podniesienia jakości widowisk, na zawodach tego szczebla wprowadzimy dodatkowe obserwacje sędziowskie, za które kluby nie będą płacić. Na nowej współpracy skorzystają też dzieci i młodzież. - Dzięki umowie z Bankiem Spółdzielczym Leśnica będziemy dofinansowywać turnieje dzieci i młodzieży organizowane przez kluby czwartej ligi - dodaje prezes Garbowski.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Fortuna Głogówek Polonia Głubczyce

Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze