Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia Nysa Polonia Głubczyce
Polonia Nysa   Polonia Głubczyce
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 523
ogółem: 1 506 555

statystyki szczegółowe

Aktualności

Głubczycka młodzież punktuje rywali...

  • autor: dario-spiker, 2016-04-10 08:30

 

                      Zobacz wyniki.

      Juniorzy, trampkarze, młodzicy...

Opolska Liga Juniorów

Polonia Głubczyce - MKS Gogolin 1-1 (0-1)

Bramka: Maksymilian Kobeluch

Mirga - Miksiewicz, Mielnik, Ruszczak, Kopek, Rosół, Malinowski Marek,

Malinowski Szymon, Raczkowski, Śnieżek, Kobeluch

oraz

Piątkowski, Toporowski,

Trener: Paweł Ślepecki

 

Trampkarze

I Ligaw Wojewódzka gr 2

KS Krapkowice - Polonia Głubczyce 0-4 (0-2)

5` 0-1 Klaudiusz Kuc

40` 0-2 Denis Marcinek

52` 0-3 Filip Wołoszczuk

64` 0-4 Rafał Bilik

 

Polonia: Bernadzik, Bilik, Kołodyński, Kuc, Marcinek, Mazurkiewicz, Mleczko, Rubacki,

Wiciak, Wójcik, Wołoszczuk

oraz

Gala, Każmierczak, Kubik, Kuklewicz, Litwin, Makselan, Zając

Trener: Kacper Fedorowicz

 

Młodzicy gr 8

Polonia Głubczyce - GLKS Kietrz 7-0

Trener: Przemysław Michalak

 

/DK/

KS 1945 PG

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [312]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceStart Namysłów
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
2018-09-15, 16:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
Porawie Większyce 3:3 Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice 1:3 Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek 2:2 LZS Starowice
MKS Gogolin 3:1 Chemik Kędzierzyn - Koźle
Skalnik Gracze 0:0 Unia Krapkowice
OKS Olesno 1:4 Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki 7:4 Pogoń Prudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - LZS Starowice
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce
Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn - Koźle - Skalnik Gracze