Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia Nysa Polonia Głubczyce
Polonia Nysa   Polonia Głubczyce
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 235, wczoraj: 639
ogółem: 1 507 753

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie piłkarskiego weekendu.

  • autor: dario-spiker, 2016-04-03 21:15

 

 Wyniki drużyn młodzieżowych Polonii...

            Juniorzy, trampkarze, młodzicy...

Opolska Liga Juniorów

LZS Mechnice - Polonia Głubczyce 1-2

17` 1-0, 1-1 36`, 1-2 83` Dominik Raczkowski

Polonia: Mirga - Kobeluch, Kopek, Marek Malinowski, Szymon Malinowski, Mielnik,

Miksiewicz, Minartowicz, Raczkowski, Rosół, Toporowski

oraz Poźniak, Przysiężniuk, Stupek

Trener: Paweł Ślepecki

 

I Liga Wojewódzka Trampkarzy

Zieloni Spórok - Polonia Głubczyce 1-6

0-1 11` Rafał Bilik, 1-1 12`, 1-2 20` (samobójcza)

2-3 52` Szymon Kołodyński, 2-4 56` Szymon Kołodyński

2-5 65` Jakub Makselan, 2-6 70 ` Piotr Rubacki

 

Polonia: Bernadzik, Bilik, Kołodyński, Kuc, Makselan, Mazurkiewicz, Mleczko,

Rubacki, Wiciak, Wójcik, Wołoszczuk

oraz

Zając, Gala, Marcinek, Kaźmierczak, Kubik, Litwin

Trener: Kacper Fedorowicz

 

MŁODZICY

Cukrownik Baborów - Polonia Głubczyce 1-11

 

Trener:


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [337]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceStart Namysłów
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
2018-09-15, 16:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
Porawie Większyce 3:3 Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice 1:3 Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek 2:2 LZS Starowice
MKS Gogolin 3:1 Chemik Kędzierzyn - Koźle
Skalnik Gracze 0:0 Unia Krapkowice
OKS Olesno 1:4 Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki 7:4 Pogoń Prudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - LZS Starowice
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce
Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn - Koźle - Skalnik Gracze