Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia Nysa Polonia Głubczyce
Polonia Nysa   Polonia Głubczyce
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 280, wczoraj: 639
ogółem: 1 507 798

statystyki szczegółowe

Aktualności

Weekendowe wyniki polonistów.

  • autor: dario-spiker, 2015-10-10 20:59

 

     Podsumowanie piłkarskiego weekendu.

    Seniorzy, juniorzy, trampkarze, młodzicy

IV-liga

Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce 1-3

Bramki: Adam Zalewski, Łukasz Bawoł, Jacek Lenartowicz

Polonia: Woźniak - Sobociński, Wiciak, Fedorowicz, Lenartowicz, Achtelik (65 Złoczowski),

Kobylnik (87 Joszko), Milewski (72 Rudziński), Zalewski, Jamuła (81 Krywko), Bawoł

Trener: Marek Hanzel

 

Opolska Liga Juniorów

Polonia Głubczyce - OKS Odra Opole 0-6

Polonia: Mirga - Gaczkowski, Kobeluch, Kopek, Mielnik, Miksiewicz,

Orłowski (46` Przysiężniuk), Raczkowski, Ruszczak, Toporowski (67` Rosół), Walczak

Trener: Mirosław Monasterski - Andrzej Bożęcki

 

Trampkarze

Polonia Głubczyce - Odrzanka Dziergowice 1-2

Bramka: Szymon Kołodyński

Polonia: Zając, Bilik, Curyło, Kołodyński, Kotowski, Kuklewicz, Litwin, Makselan,

Mleczko, Rubacki, Wójcik oraz Kubik, Kuc, Wołoszczuk, Wiciak

Trener: Kacper Fedorowicz

 

Młodziki

Polonia Głubczyce - LZS Lisięcice 6-1

 

/DK/

KS 1945 PG

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [346]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceStart Namysłów
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
2018-09-15, 16:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
Porawie Większyce 3:3 Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice 1:3 Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek 2:2 LZS Starowice
MKS Gogolin 3:1 Chemik Kędzierzyn - Koźle
Skalnik Gracze 0:0 Unia Krapkowice
OKS Olesno 1:4 Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki 7:4 Pogoń Prudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - LZS Starowice
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce
Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn - Koźle - Skalnik Gracze