Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia Nysa Polonia Głubczyce
Polonia Nysa   Polonia Głubczyce
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 230, wczoraj: 639
ogółem: 1 507 748

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zobacz jak grali poloniści.

  • autor: dario-spiker, 2015-09-21 13:18

 

        Weekendowe wyniki drużyn Polonii.

 

Saltex IV-liga

Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 (2-0)

Bramki: Piotr Jamuła, Łukasz Bawoł, Rafał Czarnecki

Polonia: Woźniak - Lenartowicz, Sobociński, Wiciak, Fedorowicz - Jamuła (72` Rudziński)

Kobylnik (91` Rubczyński), Zalewski, Złoczowski (65` Achtelik),

Czarnecki (85` Malinowski), Bawoł

Trener: Marek Hanze

 

Opolska Liga Juniorów

Polonia Głubczyce - Polonia Nysa 1-2 (0-1)

Bramka: Tomasz Ruszczak

Polonia: Mirga - Walczak, Toporowski, Gaczkowski, Śnieżek, Ruszczak, Miksiewicz,

Mielnik, Kopek, Kobeluch, Malinowski

oraz Poźniak, Rosół, Minartowicz, Przysiężniuk, Orłowski, Raczkowski, Rubczyński.

 

Trampkarze:

SKS Piast Strzelce Opolskie - Polonia Głubczyce 6-2 (3-0)

Bramki: Jakub Wójcik, Rafał Bilik

Polonia: Bernadzik - Bilik, Kołodyński, Kuc, Kuklewicz, Makselan, Marcinek, Rubacki

Mazurkiewicz, Wójcik, Wołoszczuk 

oraz Kotkowski, Kubik, Mirga, Wiciak, Zając

 

Młodzicy: 

Polonia Głubczyce - Partyzant Kazimierz 12-1

 

/DK/

KS 1945 PG


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [394]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceStart Namysłów
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
2018-09-15, 16:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
Porawie Większyce 3:3 Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice 1:3 Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek 2:2 LZS Starowice
MKS Gogolin 3:1 Chemik Kędzierzyn - Koźle
Skalnik Gracze 0:0 Unia Krapkowice
OKS Olesno 1:4 Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki 7:4 Pogoń Prudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - LZS Starowice
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce
Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn - Koźle - Skalnik Gracze