Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-04-15 jest za trzy!
  • 2018-04-07 Punktujemy...
  • 2018-03-31 Bez niespodzianki...
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Polonia Głubczyce - Lechia Dzierżoniów 2:1
  • Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa 3:1
  • Rekord Bielsko Biała - Ruch Zdzieszowice 0:0
  • Miedź II Legnica - KS Polkowice
  • BKS Stal Bielsko Biała - Stal Brzeg 2:1
  • KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie 6:0
  • Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra 3:1
  • Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
  • Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród 1:3
  •        

Najbliższe spotkanie

Górnik II ZabrzePolonia Głubczyce
Górnik II Zabrze   Polonia Głubczyce
2018-04-21, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 292, wczoraj: 326
ogółem: 1 446 043

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znamy terminarz IV-ligi!

  • autor: dario-spiker, 2015-07-07 18:22

 

           Terminarz Saltex IV-ligi 2015/2016

W dniu dzisiejszym Opolski Związek Piłki Nożnej

przedstawił terminarz rozgrywek na najbliższy sezon 2015/2016 runda jesienna.

Pierwszy mecz został zaplanowany na sobotę, 8 sierpnia.

16 meczy odbędzie w terminie weekendowym natomiast jedna kolejka

IV-ligi odbędzie się w środę 19 sierpnia. 

Na inaugurację ligi podopieczni Marka Hanzla rozegrają mecz na wyjeździe.

Pierwszym przeciwnikiem będzie trzecia drużyna poprzedniego sezonu - Stal Brzeg.

Mecz odbędzie się 8 sierpnia w sobotę o godz. 17:00.

 

link do terminarza:

http://opolskizpn.pl/sites/default/files/media/pliki/4liga_0.pdf

 

/DK/

KS 1945 PG

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [524]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceLechia Dzierżoniów
Polonia Głubczyce 2:1 Lechia Dzierżoniów
2018-04-14, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Polonia Głubczyce 2:1 Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze 3:1 Skra Częstochowa
Rekord Bielsko Biała 0:0 Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica KS Polkowice
BKS Stal Bielsko Biała 2:1 Stal Brzeg
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6:0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska 3:1 Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin 1:3 Piast Żmigród

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
Górnik II Zabrze - Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - Unia Turza Śląska
Falubaz Zielona Góra - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice Śląskie - Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko Biała
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
KS Polkowice - Rekord Bielsko Biała