Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia Nysa Polonia Głubczyce
Polonia Nysa   Polonia Głubczyce
2018-09-22, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 231, wczoraj: 639
ogółem: 1 507 749

statystyki szczegółowe

Aktualności

1/4 Pucharu Polski.

  • autor: dario-spiker, 2015-04-22 20:02

 

                                  Puchar Polski

            Polonia Głubczyce - Odra Opole 1-3 (1-1)

 

Polonia Głubczyce - Odra Opole 1-3 (1-1)

28` 1-0 Rafał Kiklaisz

41` 1-1 Marek Gładowski

63` 1-2 Rafał Brusiło

89` 1-3 Dawid Wolny

 

Polonia: Woźniak - Wiciak, Lenartowicz, Kiklaisz, Jamuła - Czarnecki, Kobylnik,

Złoczowski, Sobociński, Wanat - Grek

60` Milewski -> Czarnecki

65` Krywko -> Złoczowski

78` Fedorowicz -> Kobylnik

82` Rudziński -> Kikliasz

 

Trener: Marek Hanzel

 

Odra: Wichman - Kiełbasa, Abramowicz, Michniewicz, Droszczak, Flajterski,

Peroński, Niemczyk, Brusiło, Cieluch, Gładkowski

oraz

Wolny, Żegleń, Grochwoski, Sobczyński

 

Trener: Zbigniew Smółka

 

Wyniki pozostałych meczy 1/4 PP

Fortuna Głogówek - Burza Lipki 5-1 / LZS Kup - Skalnik Gracze 2-2/ dogrywka 3-2

LZS Proślice - Ruch Zdzieszowice 0-6

 

Pary 1/2 Pucharu Polski

Odra Opole - Ruch Zdzieszowice

Fortuna Głogówek - LZS Kup

 

 

/DK/

KS 1945 PG


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [460]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceStart Namysłów
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
2018-09-15, 16:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Polonia Głubczyce 0:1 Start Namysłów
Porawie Większyce 3:3 Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice 1:3 Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek 2:2 LZS Starowice
MKS Gogolin 3:1 Chemik Kędzierzyn - Koźle
Skalnik Gracze 0:0 Unia Krapkowice
OKS Olesno 1:4 Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki 7:4 Pogoń Prudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - LZS Starowice
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce
Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno - Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn - Koźle - Skalnik Gracze