Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia GłubczyceSkalnik Gracze
Polonia Głubczyce   Skalnik Gracze
2018-08-11, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 324, wczoraj: 549
ogółem: 1 479 469

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki.

  • autor: dario-spiker, 2015-04-13 16:00

 

 

          Weekendowe wyniki polonistów.

 

Weekendowe rozgrywki drużyn Polonii trzeba uznać za udane, a w przypadku

juniorów i trampkarzy nawet za bardzo udane.

I drużyna Polonii w meczu mistrzowski zremisowała na trudnym terenie w Brzegu

z liderem IV-ligi Stalą Brzeg 1-1. W sobotę wcześniej bo o 11 w pobliskim od Brzegu,

Lewinie Brzeskim juniorzy występujący w Opolskiej Lidze Juniorów pokonali

Olimpię 0-1. To ważne punkty juniorów Polonii w dalszej walce w lidze. 

Oby ten mecz był tym przełomowym. Trzymamy kciuki.

Trzecia drużyną Polonii, która grała ale jeszcze przed weekendem bo we czwartek byli

trampkarze, którzy sprawili niespodziankę pokonując na głubczyckim

stadionie wyżej notowany zespół Pomologii Pruszków 1-0.Bramkę na wagę

3 punktów zdobył Dawid Toporowski.

 

Seniorzy IV-liga

Stal Brzeg - Polonia Głubczyce 1-1

Bramka: Mariusz Wiciak

 

Opolska Liga Juniorów

Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Głubczyce 0-1

Bramka: Damian Miksiewicz

 

Trampkarze I Liga wojewódzka Trampkarzy

Polonia Głubczyce - PLUKS Pomologia II Pruszków 1-0

Bramka: Dawid Toporowski

Polonia: Poźniak, Andruszczyszyn, Bilik, Curyło, Kuklewicz, Litwin, Mazurkiewicz

Makselan, Mleczko (36' Wiciak), Toporowski, Wójcik

trener: Rafał Kiklaisz

 

/DK/

KS 1945 PG


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [795]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
Fortuna Głogówek Polonia Głubczyce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze
OKS Olesno - Porawie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki - MKS Gogolin
Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek
Start Namysłów - Victoria Chróścice
Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie
Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy
Chemik Kędzierzyn - Koźle - LZS Starowice