Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 187, wczoraj: 613
ogółem: 1 546 656

statystyki szczegółowe

IV-liga

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
OKS Olesno 4-1 Porawie Większyce 11 sierpnia, 17:00
Polonia Głubczyce 0-0 Skalnik Gracze 11 sierpnia, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki 0-0 MKS Gogolin 11 sierpnia, 18:00
Pogoń Prudnik 0-1 Małapanew Ozimek 11 sierpnia, 17:00
Start Namysłów 1-0 Victoria Chróścice 11 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa 0-1 Piast Strzelce Opolskie 11 sierpnia, 17:00
KS Krapkowice 1-0 Swornica Czarnowąsy 11 sierpnia, 17:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-3 LZS Starowice 11 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 - 18-19 sierpnia
Porawie Większyce - LZS Starowice 18 sierpnia, 17:00
Swornica Czarnowąsy - Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 sierpnia, 17:00
Piast Strzelce Opolskie - KS Krapkowice 18 sierpnia, 17:00
Victoria Chróścice - Polonia Nysa 18 sierpnia, 17:00
Małapanew Ozimek - Start Namysłów 18 sierpnia, 17:00
MKS Gogolin - Pogoń Prudnik 19 sierpnia, 17:00
Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń Wielki 18 sierpnia, 13:00
OKS Olesno - Polonia Głubczyce

18 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia
       
Polonia Głubczyce - Porawie Większyce 25 sierpnia, 17:00
TOR Dobrzeń Wielki - OKS Olesno 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze 25 sierpnia, 17:00
Start Namysłów - MKS Gogolin 25 sierpnia, 17:00
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek  
KS Krapkowice - Victoria Chróścice  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Piast Strzelce Opolskie  
LZS Starowice - Swornica Czarnowąsy  
Kolejka 4 - 1-2 września
Porawie Większyce - Swornica Czarnowąsy  
Piast Strzelce Opolskie - LZS Starowice  
Victoria Chróścice - Chemik Kędzierzyn-Koźle  
Małapanew Ozimek - KS Krapkowice  
MKS Gogolin - Polonia Nysa  
Skalnik Gracze - Start Namysłów  
OKS Olesno - Pogoń Prudnik  
Polonia Głubczyce - TOR Dobrzeń Wielki 1 września, 17:00
Kolejka 5 - 8-9 września
TOR Dobrzeń Wielki - Porawie Większyce  
Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce 8 września, 16:00
Start Namysłów - OKS Olesno  
Polonia Nysa - Skalnik Gracze  
KS Krapkowice - MKS Gogolin  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Małapanew Ozimek  
LZS Starowice - Victoria Chróścice  
Swornica Czarnowąsy - Piast Strzelce Opolskie  
Kolejka 6 - 15-16 września
Porawie Większyce - Piast Strzelce Opolskie  
Victoria Chróścice - Swornica Czarnowąsy  
Małapanew Ozimek - LZS Starowice  
MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn-Koźle  
Skalnik Gracze - KS Krapkowice  
OKS Olesno - Polonia Nysa  
Polonia Głubczyce - Start Namysłów 15 września, 16:00
TOR Dobrzeń Wielki - Pogoń Prudnik  
Kolejka 7 - 22-23 września
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce  
Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wielki  
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce 22 wrzesnia, 16:00
KS Krapkowice - OKS Olesno  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Skalnik Gracze  
LZS Starowice - MKS Gogolin  
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek  
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice  
Kolejka 8 - 29-30 września
Porawie Większyce - Victoria Chróścice  
Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Opolskie  
MKS Gogolin - Swornica Czarnowąsy  
Skalnik Gracze - LZS Starowice  
OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn-Koźle  
Polonia Głubczyce - KS Krapkowice 29 września, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki - Polonia Nysa  
Pogoń Prudnik - Start Namysłów  
Kolejka 9 - 6-7 października
Start Namysłów - Porawie Większyce  
Polonia Nysa - Pogoń Prudnik  
KS Krapkowice - TOR Dobrzeń Wielki  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Polonia Głubczyce 6 października, 15:00
LZS Starowice - OKS Olesno  
Swornica Czarnowąsy - Skalnik Gracze  
Piast Strzelce Opolskie - MKS Gogolin  
Victoria Chróścice - Małapanew Ozimek  
Kolejka 10 - 13-14 października
Porawie Większyce - Małapanew Ozimek  
MKS Gogolin - Victoria Chróścice  
Skalnik Gracze - Piast Strzelce Opolskie  
OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy  
Polonia Głubczyce - LZS Starowice 13 października, 15:00
TOR Dobrzeń Wielki - Chemik Kędzierzyn-Koźle  
Pogoń Prudnik - KS Krapkowice  
Start Namysłów - Polonia Nysa  
Kolejka 11 - 20-21 października
Polonia Nysa - Porawie Większyce  
KS Krapkowice - Start Namysłów  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Pogoń Prudnik  
LZS Starowice - TOR Dobrzeń Wielki  
Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce 20 października, 14:00
Piast Strzelce Opolskie - OKS Olesno  
Victoria Chróścice - Skalnik Gracze  
Małapanew Ozimek - MKS Gogolin  
Kolejka 12 - 27-28 października
Porawie Większyce - MKS Gogolin  
Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek  
OKS Olesno - Victoria Chróścice  
Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Opolskie 27 października, 14:00
TOR Dobrzeń Wielki - Swornica Czarnowąsy  
Pogoń Prudnik - LZS Starowice  
Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn-Koźle  
Polonia Nysa - KS Krapkowice  
Kolejka 13 - 3-4 listopada
KS Krapkowice - Porawie Większyce  
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Polonia Nysa  
LZS Starowice - Start Namysłów  
Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik  
Piast Strzelce Opolskie - TOR Dobrzeń Wielki  
Victoria Chróścice - Polonia Głubczyce 3 listopad, 13:00
Małapanew Ozimek - OKS Olesno  
MKS Gogolin - Skalnik Gracze  
Kolejka 14 - 10-11 listopada
Porawie Większyce - Skalnik Gracze  
OKS Olesno - MKS Gogolin  
Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek 10 listopada, 13:00
TOR Dobrzeń Wielki - Victoria Chróścice  
Pogoń Prudnik - Piast Strzelce Opolskie  
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy  
Polonia Nysa - LZS Starowice  
KS Krapkowice - Chemik Kędzierzyn-Koźle  
Kolejka 15 - 17-18 listopada
LZS Starowice - KS Krapkowice  
Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa  
Piast Strzelce Opolskie - Start Namysłów  
Victoria Chróścice - Pogoń Prudnik  
Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń Wielki  
MKS Gogolin - Polonia Głubczyce 17 listopada, 13:00
Skalnik Gracze - OKS Olesno  

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

MKS GogolinPolonia Głubczyce
MKS Gogolin 0:1 Polonia Głubczyce
2018-11-17, 13:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
MKS Gogolin 0:1 Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn - Koźle 1:2 Porawie Większyce
LZS Starowice 3:3 Unia Krapkowice
Swornica Czarnowąsy 2:1 Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie 4:1 Start Namysłów
Victoria Chróścice 4:1 Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek 3:0 TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze 7:2 OKS Olesno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16