Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Sparta PaczkówPolonia Głubczyce
Sparta Paczków   Polonia Głubczyce
2016-05-07, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Buttony

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 202, wczoraj: 454
ogółem: 1 155 254

statystyki szczegółowe

O klubie

Nazwa klubu: Klub Sportowy Polonia Głubczyce
 
Rok założenia: 1945
  
Barwy: niebiesko-biało-czerwone
 
Adres korespondencyjny: 48-100 Głubczyce, Plac Sportowy 1

e-mail:  poloniaglubczyce@op.pl

Telefon / Fax: (077) 485 28 17
 
KRS: 0000234671
 
NIP: 748-12-51-089
 
Stadion: Plac Sportowy 1

 

Pojemność: 1200 miejsc

Liczba miejsc siedzących: 500


Oświetlenie: treningowe
 
Zarząd Klubu:

Marek Curyło  - prezes


Stefan Seń

Zbigniew Leżański

Andrzej Zarychta

Tomasz Kotwica

 
Komisja Rewizyjna:
Piotr Orlik

Jacek Maleńczak

Jarosław Radecki

 

 
Kierownik Klubu: Wojciech Kruszyński

 
Trener drużyny seniorów: Marek Hanzel


Trener drużyny juniorów: Mirosław Monasterski - Andrzej Bożęcki

 
Trener  drużyny trampkarzy: Rafał Kikliasz


Trener  drużyny młodzików U-12 Przemysław Michalak
 
Trener drużyny orlików U-10: Rafał Czarnecki

Trener drużyny żaków U-8: Rafał Czarnecki

 


  
Ceny biletów: 5 zł  

 kobiety i młodzież (do 18 lat) za darmo

 
 
 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Polonia GłubczyceOKS Olesno
Polonia Głubczyce 3:1 OKS Olesno
2016-04-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Polonia Głubczyce 3:1 OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski 0:2 KS Krasiejów
Stal Brzeg 0:1 Skalnik Gracze
Czarni Otmuchów 0:4 Pogoń Prudnik
Porawie Większyce 3:0 LZS Kup
TOR Dobrzeń Wielki 4:2 Start Namysłów
MKS Gogolin 0:2 LZS Starowice
Śląsk Łubniany 0:0 Chemik Kędzierzyn - Koźle
Małapanew Ozimek 2:0 Sparta Paczków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Sparta Paczków - Polonia Głubczyce
Porawie Większyce - Start Namysłów
Małapanew Ozimek - Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno - Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn - Koźle - MKS Gogolin
LZS Starowice - TOR Dobrzeń Wielki
LZS Kup - Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik - Stal Brzeg
Skalnik Gracze - KS Krasiejów