Polonia Głubczyce - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Polonia GłubczycePiast Strzelce Opolskie
Polonia Głubczyce   Piast Strzelce Opolskie
2018-10-27, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 417, wczoraj: 415
ogółem: 1 521 361

statystyki szczegółowe

KS Polonia Głubczyce

Nazwa klubu: Klub Sportowy Polonia Głubczyce
 
Rok założenia: 1945
  
Barwy: niebiesko-biało-czerwone
 
Adres korespondencyjny: 48-100 Głubczyce, Plac Sportowy 1

e-mail:  poloniaglubczyce@op.pl

Telefon / Fax: (077) 485 28 17
 
KRS: 0000234671
 
NIP: 748-12-51-089
 
Stadion: Plac Sportowy 1

 

Pojemność: 1200 miejsc

Liczba miejsc siedzących: 500


Oświetlenie: treningowe
 
Zarząd Klubu:

Marek Curyło  - Prezes

Stefan Seń - członek Zarządu

Zbigniew Leżański - Członek Zarządu

Andrzej Zarychta - Członek Zarządu

Tomasz Kotwica - Członek Zarządu

 
Komisja Rewizyjna:

Piotr Orlik

Jacek Maleńczak

Jarosław Radecki

 

 Kierownik Klubu: Wojciech Kruszyński

 
Trener drużyny seniorów: Tomasz Owczarek

Trener drużyny juniorów: Kacper Fedorowicz

Trener  drużyny trampkarzy: Artur Komarnicki

Trener  drużyny młodzików U-12 Jacek Lenartowicz

Trener drużyny orlików U-10: Rafał Czarnecki

Trener drużyny żaków U-8: Rafał Czarnecki

 

Ceny biletów: 5 zł  - kobiety i młodzież (do 18 lat) za darmo

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Swornica CzarnowąsyPolonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy 0:3 Polonia Głubczyce
2018-10-20, 14:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Swornica Czarnowąsy 0:3 Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice 5:1 Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki 1:4 LZS Starowice
OKS Olesno 0:1 Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa 1:0 Porawie Większyce
Małapanew Ozimek 3:2 MKS Gogolin
Victoria Chróścice 0:5 Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn - Koźle 3:0 Pogoń Prudnik

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Opolskie
Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek
Pogoń Prudnik - LZS Starowice
TOR Dobrzeń Wielki - Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno - Victoria Chróścice
Polonia Nysa - Unia Krapkowice
Porawie Większyce - MKS Gogolin
Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn - Koźle